0543 725 8552
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
Neler Yaparız | Akkaya Demir Çelik Sanayi

Neler Yaparız

Akkaya Demir Çelik, Türkiye de Çelik Konstrüksiyon Yapı üretimi yapan kuruluşlara ve tersanelere; hızlı üretim, hızlı teslimat ve rekabetçi fiyatlarla hizmet vermektedir. Sektöründe Türkiye yi gururla temsil ederken; hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Akkaya Demir Çelik, gerek inşaat sektöründe, gerekse yardımcı alanlarında demir ve çelik yapı malzemeleri tedarikinde en üst kalite üretim ürünlerle ekonomik fiyat garantisiyle Ağrı / Doğubayazıt merkezinde sizlere hizmet vermektedir.

Akkaya Demir Çelik olarak kaliteli ürün tedarikinde, satış sonrası garanti ve müşteri hizmetinde, ödeme koşulları ve düşük fiyat garantisi ile daima en iyi çözüm ortağı olma sözünü vermiş bir firmadır. Çözüm ortağımız olan yüzlerce firmanın biz de bulduğu yegane avantaj her zaman budur.

,

Demir Doğrama

Demir dograma, demir kapilar, pencere demiri, balkon demiri, z tipi yangin merdivenleri, teras kaplama, teras kapatma, çelik kontsrüksiyon, çelik çati isleri, apartman kapisi ve bina giris kapilari imalati, otopark demiri

,

Alüminyum Küpeşte Uygulamaları

Devamı
,

Çelik Çatı İmalatı

İnşaat sektöründeki gelişmeler içerisinde çatı teknolojisi önemli bir yer kaplamaktadır. Çatılar binalarınızın en önemli kısımlarıdır. Çünkü çatılar binalarınıza ya bir yük olmaktadır, ya da binanızın yükünü hafiflet
Devamı